6 KWIETNIA GOŚCIE SPECJALNI NA DOZ MARATON ŁÓDŹ – ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

 In Bez kategorii

Magdalena Gorzkowska – spotkanie o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Atlas Arena-poziom -1

Reprezentantka Polski w lekkiej atletyce specjalizująca się w biegu na 400m. Na swoim koncie posiada medale mistrzostw Polski, Europy, halowe vice mistrzostwo świata oraz reprezentację Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w sztafecie 4x400m. Od 2016 roku sukcesywnie realizuje swoje projekty wysokogórskie. Na swoim koncie posiada szczyty należące do Korony Ziemi: Mont Blanc (4819m n.p.m.), Aconcaguę (6962m n.p.m.), Kilimandżaro (5985m n.p.m.)oraz Mount Everest (8848m n.p.m.) jako najmłodsza Polka w historii i pierwsza Olimpijka. Jej planem na najbliższe lata jest zdobycie 14 najwyższych szczytów Ziemi zwanych Koroną Himalajów i Karakorum oraz dokończenie projektu Korony Ziemi. Na co dzień Magda zajmuje się dietetyką oraz treningiem biegaczy. Najbliższy projekt: ,,2x8000m in 14 days challenge”, którego celem jest zdobycie dwóch ośmiotysięczników w 14 dni – Makalu i Lhotse. Projekt rozpoczyna się na początku kwietnia 2019 roku.

 

Piotr Suchenia –spotkanie o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Atlas Arena poziom -1

Piotr Suchenia to Polak, który przeszedł do historii zwyciężając Antarctic Ice Marathon i North Pole Marathon, dwa królewskie dystanse na biegunie północnym, jak i południowym.

Ma na swoim koncie triumf zarówno na Arktyce, jak i Antarktydzie. Do tej pory stawał na podium maratonów na wszystkich kontynentach, z wyjątkiem Afryki i tylko tego miejsca brakuje mu do uzupełnienia “korony maratonów”.

Piotr Suchenia biega maratony od 2002 roku. Od tego czasu zdołał ukończyć 32 biegi na sześciu kontynentach.

 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search