Drodzy Biegacze, 

Dziś wracamy do Was z dobrymi informacjami! 

Tegoroczna, jubileuszowa 10. edycja DOZ Maratonu Łódź odbędzie się w dniach 18-20 września 2020.

Niezmiennie natomiast gwarantujemy MOC BIEGANIA, różnorodne biegi towarzyszące, niezapomnianą metę w Atlas Arenie i  wyjątkową atmosferę. Trzymamy mocno kciuki, iż mimo zmiany terminu pozostaniecie razem z nami i zdecydujecie się pobiec w Łodzi. A wydłużony czas oczekiwania przełoży się na owocne treningi, dzięki którym z  jeszcze większą energią i zapałem spotkamy się na starcie najgłośniejszej imprezy biegowej w Polsce!

Wszystkim Biegaczom automatycznie przepisujemy opłatę startową na nowy termin biegu.

Jeżeli ktoś jednak niestety nie może wziąć udziału w DOZ Maratonie we wrześniu, oczywiście może ubiegać się o zwrot opłaty startowej.

Rezygnację z udziału w biegu można zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 marca 2020 r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać numer transakcji wygenerowany podczas wnoszenia opłaty (numer widoczny jest w panelu Zawodnika w zakładce płatności), a także numer rachunku bankowego do zwrotu. Opłata zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od dnia doręczenia oświadczenia Zawodnika o rezygnacji z udziału w biegu. Wnioski o zwrot opłaty startowej wysłane po 21 marca 2020 r. nie będą rozpatrywane.