ZNAMY JUŻ WSZYSTKICH SPONSORÓW POSZCZEGÓLNYCH BIEGÓW

 In Bez kategorii

10km Ibuprom Sport Żel, Sztafety Ekiden Ibuprom Max Sprint oraz Kids Run Ibuprom dla Dzieci*. To nowe, oficjalne  nazwy biegów w ramach kolejnej edycji DOZ Maratonu Łódź.

 

Zgodnie z przyjętą misją „Zmieniamy świat wokół Ciebie – w trosce o zdrowie Twoje i Twoich bliskich” USP Zdrowie angażuje się w działania na rzecz promocji zdrowego stylu życia. DOZ Maraton świetnie wpisuje się w tę ideę, dlatego po raz kolejny firma USP dołączyła do grona sponsorów DOZ Maratonu Łódź.

.

DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. W tej chwili na listach startowych wszystkich konkurencji widnieją nazwiska ponad 4500 osób. Wspólny start maratończyków oraz sztafet i zawodników zgłoszonych do biegu na 10 km nastąpi 7 kwietnia o godz. 9:00 z ulicy Bandurskiego w bliskim sąsiedztwie Atlas Areny.

Dzień wcześniej odbędzie się Kids Run Ibuprom dla Dzieci a 6 i 7 kwietnia zarówno dzieci jak i dorośli będą bawić się na Pikniku Rodzinnym przy Atlas Arenie.

 

W związku z zaangażowaniem USP Zdrowie w DOZ Maraton Łódź, w pakietach
startowych uczestników imprezy znajdą się produkty tej firmy oraz gadżety z logotypami kluczowych marek.

 

USP Zdrowie jest liderem na rynku produktów i leków dostępnych bez recepty w Polsce,  polską firmą założoną w 1992 roku w Stanach Zjednoczonych.W portfolio  firmy znajdują się wiodące marki rynku produktów i leków bez recepty w Polsce. Flagowymi produktami firmy są: Apap, Ibuprom, Gripex, Stoperan, Xenna, Verdin, Pelavo i Multilac. Od początku istnienia firmy  w centrum jej działań stał zawsze człowiek i jego zdrowie. Dbałość o wysoką jakość i skuteczność  produktów  USP Zdrowie sprawia, że od lat cieszą się one zaufaniem konsumentów, pacjentów i farmaceutów.

 

Przypomnijmy, że Sponsorem tytularnym DOZ Maratonu Łódź od pierwszej edycji imprezy jest spółka DOZ S.A. Partnerem strategicznym jest Miasto Łódź.

 

*sponsorem biegu jest USP Zdrowie – producent leku Ibuprom Dla Dzieci

Recent Posts

Start typing and press Enter to search